Jízdní Kola Crussis

Značka CRUSSIS klade již od počátku výroby vysoký důraz na jedinečnost každého modelu, proto jsou kola kompletně sestavována přímo v České republice pod přísným dozorem profesionálních techniků. Crussis je také významným výrobcem koloběžek pro dospělé.

Koloběžky CRUSSIS jsou vhodné pro všechny začínající i náročné koloběžkáře. Inovativní rámová geometrie má krátký rozvor kol, což zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti a perfektní ovládání koloběžky i ve vyšších rychlostech. Na koloběžce oceníte zejména její nízkou hmotnost a zároveň vysokou tuhost rámu, které se podařilo dosáhnout vyztužením nejnamáhanější částí koloběžky. Kabeláž je vedena vnitřkem rámu a pod nášlapnou plochou.

Dámské a pánské modely kol jsou nabízeny v několika unikátních barevných provedeních, které snoubí nadčasový vzhled s nekompromisní kvalitou použitých komponentů.

Špičkové komponenty jsou jen jedna strana mince. Dokonalá kola vznikají jen díky precizní a důkladné montáži. Kolo před expedicí k Vám seřídíme a připravíme k jízdě.

Kategorie koloběžek Crussis je společná zde

 

Ukázka modelu horského kola Crussis Tenato 9

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info