Kola-4Ever

Kola 4Ever 2017 - Kolo navždy

Kola 4Ever - Kolo navždy

Značka 4EVER byla uvedena na cyklistický trh již před dvaceti lety. Jako jedni z mála od počátku preferovali vlastní montáž před dovozem hotových kol z Asie. Důvodem byla především kontrola nejen nad výběrem zboží, ale také nad samotným procesem výroby. Od první chvíle se výrobce snažil investovat do kvalitních technologií a hledal spolehlivé obchodní partnery. V současné době nabízí široký sortiment kvalitních jízdních kol.

Pro výrobu rámů jsou použity nejkvalitnější materiály. Všechny rámy se testují a mají certifikát splňující požadované normy. U karbonových rámů jsou použity nejmodernější technologie Carbon High Modulus. U duralových rámů speciální technologie SWT – bez typických housenkových svárů. Výrobce klade důraz na kvalitu montáže.

4EVER se cestou stojanové montáže vydal jako jedna z mála firem v oboru. Stejně pečlivě, jako se věnujeme návrhům konstrukcí, výběru komponentů a designu kol, se chce věnovat také celkovému výsledku. I proto má nižší kapacitu výroby. Vy ale máte jistotu, že kola střední a vyšší třídy 4EVER jsou vyrobena nejprecizněji, jak je to na cyklistickém trhu možné. Kvalita provedení, komponentů, montáže a seřízení je pro výrobce na prvním místě.

Záruka je poskytována na celé kolo, které je od nás seřízeno a pečlivě zkontrolováno. Kolo je možné zdarma pojistit na jeden rok. Platí pro modely 2016 a 2017 .

 

Kategorie horská kola 27,5 a 29 kola= Kategorie crossová kola 4Ever Kategorie juniorská horská kolo 4Ever
Kategorie dámská horská kolo 4Ever Pojištění jízdních kol 4Ever Kategorie elektrokola 4Ever

Český výrobce 4Ever

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info