Miluji Favorit a Velamos

Velamos

Liberta

Whistle

Víte který sportovec jezdí na českých kolech Favorit?
 

Odpověď se skrývá v názvu kol na našem webu

Špičková kola 4Ever

 

 

 

 

    

 

 
 

Prodáváme a servisujeme jízdní kola od českých výrobců

Fandíme českým výrobcům jízdních kol

Jízdní kola s tradicíJízdním kolům se věnujeme více než 20 let, přirostla nám k srdci. Díky dlouholeté spolupráci s výrobci českých jízdních kol, kterých máme na našich stránkách více než 90%, Vám můžeme nabídnout jedinečné ceny, které jsme dosáhli kvalitním servisem pro české výrobce zejména tradičních jízdních kol, servis poskytujeme i špičkovým českým sportovcům.

 

 Video - Jízdní kola s tradicí

Z těchto webových stránek si můžete objednat i speciální požadavek, nebo profesionální radu a pomoc. Kola mají velmi krátké dodací lhůty a ručíme za jejich kvalitu, kterou si můžete prohlédnout v krátkém videu zde vpravo, kliknutím na obrázek.

 

 Favorit a Velamos

 

 

 

 U nás najdete: DĚTSKÁ KOLA  A KOLOBĚŽKY    HORSKÁ KOLA   TREKINGOVÁ KOLA   FREE STYLE  SILNIČNÍ KOLA   CROSSOVÁ KOLA   MĚSTSKÁ KOLA   SPECIÁLNÍ KOLA   SKLÁDACÍ KOLA  CYKLODOPLŇKY  a mnoho dalších zajímavostí a rad z oblasti cyklistiky.

 Velamos a Favorit

 

 

Zabezpečujeme kompletní servis s využitím našich dlouholetých zkušeností. Šířka sortimentu servisu a doplňků je pro nás neomezená, stačí nás kontaktovat a požadovanou záležitost z oblasti cyklistiky, zejména rekreační pro Vás zabezpečíme.České jízdní kolo - Vhodný dárek

 

Jízdní kolo, nebo koloběžka může být zajímavým vhodným dárkem k výročí, svátku, narozeninám Vašeho blízkého.  

 

S výběrem dárku Vám rádi pomůžeme. Můžete se inspirovat zde.

 Favorit a Velamos

 

Sortiment převážně českých výrobců jízdních kol

 

Každé kolo je vybaveno záručním listem a návodem k obsluze